14 Temmuz 2024 00:37

İstanbul Toptan Kadın Giyimin En Büyük Adresi Ayshan Moda

İstanbul toptan tesettür giyim markaları arasında ilk sırada olan Ayshan Moda perakende satış yapmakla birlikte toptan kadın giyim satışı da sağlamaktadır. Genellikle ülke genelinde web sitemiz üzerinden toptan tesettür giyim satışı yapılsa da aslında tüm kadınlara hitap eden bir markayız. Tesettürlü bazı kadınlar, kaliteyi perakende alıp pahalıya getirmektense piyasada araştırma yapıp toptan tesettürlü giyim firmaları arasında en uygun toptan tesettürlü giyim fiyatlarını inceleyip karşılaştırır ve son kararlarını vererek siparişlerini firmaya iletirler.

Toptan tesettür siparişleri için genellikle müşterilerin merkezi konumu olmuş denebilecek düzeydeki mekanlardan biri toptan tesettür giyim Merter’de olan İstanbul Merter Tekstil Dünyasında yer alan mağazamız ve atölyemizden tesettürlü bayanlar ihtiyaçları olan tekstil ürünlerini satın alabilirler.

Kaliteyi Ucuza Getirmek İsteyenler

Tesettür giyim toptan satışlardatesettürlü kadınlar, ülkemizin perakende ve toptan satışlarda en çok bilinen markalardan olan Ayshan Moda’yı tercih ediyorlar. Birbirinden güzel ve kullanışlı tesettürler, elbiseler, feraceler, abalar için e-ticaret için uygulamaya sunduğumuz web sitemiz üzerinden bizlere siparişlerini ulaştıran müşterilerimiz ucuz toptan tesettür giyimin keyfini sürüyorlar. Böylelikle toptan tesettür kıyafetleri ve toptan siparişleri veren tutumlu müşterilerimizi Ayshan Moda olarak buluşturuyoruz. Paralarının kıymetini bilen ve tesettür giyim ve de tesettür kalitesinden anlayan bayanların adresi olmaya devam eden firmamız her zamanki pazarlama politikasına göre satışlarını sürdürmeye devam etmektedir. Böylece, her geçen gün satışlarımız Ayshan Moda olarak artarken günden güne büyüyen müşteri portföyümüze yenilerini eklemekten gurur duyuyoruz.

Büyüyen Tekstil Pazarı Tesettür Giyimi

Ülkemizin her geçen gün büyüyen pazarı olan tekstil pazarında, son günlerde eskisine oranla daha çok genişlemiş ve yaygınlaşmış yeni bir pazar olan tesettür giyimi pazarında muhafazakâr bayanları sevindiren gelişmeler olmuştur. Büyüyen tekstil pazarı tesettür giyimindeki önemli gelişmelerden biri ve en önemlisi perakende satışla birlikte kadınların bireysel olarak toptan alışveriş yapabilecekleri sitelere bizde Ayshan Moda olarak eklenmiş bulunuyoruz. Aslında, Ayshan Moda olarak İstanbul Merter Tekstil Dünyasında bulunan atölye ve mağazamızda 1984’ten bu yana öncelikle İstanbul hanımlarına hizmet vermek amaçlı üretim yapmaya başlamıştık. Ancak gelişen ve değişen dünya ile teknolojiye ayak uyduran firmamız yakın zamanda kurmuş olduğu e-ticaret sitesi sayesinde tüm ülkemize hizmet vermeye başlamıştır. Bu sebepten ötürü, ürün portföyümüze muhafazakâr kesimin kıyafetlerinin yanı sıra açık kesime hitap eden kıyafetlerde eklenmiştir.

Ayshan Moda Tüm Kadınların Tarzı

Ayshan Moda, tüm kadınların tarzıolmak için yola çıkmasa da zamanla müşterilerin ilgisi ve reklamların sonuçları doğrultusunda markamız kendini çizdiği çizgi dışında bulmuştur. Ayshan Moda olarak bizler temelde muhafazakar kesimi müşterilerimiz olarak görürken belli bir zamandan sonra ürün kalitesi, reklamların başarıları ve kullanan müşterilerin memnuniyetleri sonucunda açıık kesiminde ilgisini çekmeyi başardık. Böylece Ayshan Moda tüm kadınların tarzı olmaya başlamıştır.

- REKLAM -
Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler