21 Haziran 2024 23:21

Yücel Türkyücel: 3 Milyon Kişinin Tarzını Biçimlendiren Deha

İnsanların giyim tarzını sadece değiştirmekle kalmayıp, onlara yaşam tarzı sunan bir isim: Yücel Türkyücel. Turizm sektöründe başladığı yolculuğunda, farklı alanlarda deneyim kazanarak kendi markasıyla giyim dünyasına damgasını vurdu.

İş hayatına turizmle adım atan Türkyücel, yurt dışında geçirdiği yıllardan sonra Türkiye’ye döndü ve adını taşıyan markası Yücel Türkyücel UGS Outlet’i kurdu. 2001’den bu yana, sunduğu kaliteli ve şık ürünlerle müşterilerinin beğenisini kazandı. 15 milyon dolarlık yatırım ile sektördeki varlığını sağlamlaştıran marka, kısa sürede 150’den fazla mağaza ile 3 milyon kişinin gardırobunda yer edindi.

Yücel Türkyücel, sadece giyim tarzıyla değil aynı zamanda insan ilişkileriyle de markasını yükseltti. “Stilin hayat kalitesini artırdığı” inancını benimseyen Türkyücel, şıklığıyla öne çıkan erkeklerin sayısını artırmayı amaçlıyor. Global moda akımlarını yakından takip eden markası, her zaman trendlere uygun ürünler sunuyor.

1969 yılında İstanbul’da doğan Türkyücel, Çukurova Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu ve turizm sektöründe kariyerine başladı. İngiltere’de edindiği deneyimlerle döndüğünde kendi catering markasını kurdu ve kurumsal firmalara ileri düzey yemek hizmeti sundu.

2001 yılında tekstil sektörüne adım atan Türkyücel’in markası, erkek giyim modasında devrim yarattı. Bugün, Türkiye’nin önde gelen imalat ve ihracat firmalarıyla iş birliği içinde olan Yücel Türkyücel UGS Outlet, yeni mağazalar açarak müşterilerine kaliteli ve özenli hizmet sunmaya devam ediyor.

Yücel Türkyücel’in başarısının temelinde insan odaklı yaklaşımı ve sürekli yenilenen vizyonu yatıyor. Türkyücel’in hikayesi, sadece giyim dünyasına yön vermekle kalmayıp, insanlara ilham olacak bir başarı öyküsü olarak öne çıkıyor.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- REKLAM -
Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler