29 Kasım 2023 18:11

Yılın son LG Brandshop’u Gaziantep’te açıldı

 LG Electronics (LG), 2022 yılının son LG Brandshop’unu Gaziantep’te açtı.

Şirket açıklamasına göre, Türkiye’de kendi mağazaları aracılığıyla büyümeyi hedefleyen LG, 2019 yılından bu yana hız kesmeden LG Brandshop açmaya devam ediyor. LG, teknolojiseverleri ileri teknoloji ürünü beyaz eşya, TV, ses sistemi, hoparlör ve klima sistemlerinin yanı sıra ThinQ özelliği ile birbiriyle konuşan cihazlardan uzaktan yönetilebilen beyaz eşyaya, kişisel asistan görevi gören TV’lere kadar yeni nesil ürünlerle buluşturuyor.

LG, 2023 yılında da kendi mağazaları ile büyümeye devam edecek. Gaziantep’in ilk LG mağazası olan LG Brandshop Serter, teknolojisever Gazianteplileri ileri teknolojiye sahip ürünlere kavuşturuyor.

LG Brandshop’ların en ilgi çeken ürünleri arasında, son yıllarda artan hijyen ihtiyacı da göz önünde bulundurularak geliştirilen ürünler yer alıyor.

LG’nin steam (buhar) teknolojisi ile ekstra temizlik sağlayan, alerjenleri yüzde 99,9’a varan oranda yok eden çamaşır makineleri, yine Steam teknolojisinin gücü ile çalışan bulaşık makineleri tüketicilerden ilgi görüyor.

Kapıyı açmadan üzerindeki ekran yardımıyla içerisindekileri gösteren buzdolabı LG InstaView, yiyecekleri klasik buzdolaplarına göre, 7 güne kadar uzayan süreyle ilk günkü tazeliğinde tutan NatureFresh, yapay zekaya sahip, bulunduğu ortama şıklık katan TV’ler, ses sistemleri, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, UV Nano teknolojisi ile serin ve ferah havanın yanı sıra hijyenik hava da sunan klimalar ve hava temizleme cihazları, oyun ve iş dünyasına yönelik monitörler mağazaların diğer ilgi çeken ürünleri arasında yer alıyor.

LG’nin ThinQ platformu sayesinde ev sahipleri, çamaşır makinelerinden klimalara, buzdolaplarından televizyonlarına kadar çeşitli ev ürünleriyle etkileşimde bulunabiliyor, cihazlarını uzaktan yönetebiliyor, çalıştırıp kapatabiliyor.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- REKLAM -spot_img
Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler