19 Mayıs 2024 13:31

Yapı Kredi nakit yönetimi alanında 8’inci kez sektör lideri oldu

Yapı Kredi, dünyanın önde gelen bankacılık ve finans dergilerinden Euromoney tarafından ‘nakit yönetimi’ alanında düzenlenen araştırmada üst üste 8’inci kez ‘Sektör Lideri’ seçildi.

Yapı Kredi’den yapılan açıklamaya göre, birincinin müşteri oylarıyla belirlendiği araştırma kapsamında uzun yıllardır bu alanda ödül alma geleneğini sürdüren banka, bu yıl ‘Sektör Lideri’ seçilmenin yanı sıra ‘En İyi Hizmet Veren Banka’ alanında da birinci oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Cahit Erdoğan, alınan prestijli ödülle ‘nakit yönetimi’ alanındaki başarılarını perçinlendiklerini belirterek, dijitalleşme alanında yenilikçi çözümlerle müşterilerin iş hayatını kolaylaştırdıklarını bildirdi.

Nakit yönetiminde müşterilere özel çözümler sunduklarını, konusunda uzman ve deneyimli ekibin desteğiyle onlara en uygun ödeme ve tahsilat çözümlerini belirlediklerini aktaran Erdoğan, şunları kaydetti:

‘Bu sayede fon fazlası, ödeme ve tahsilat yöntemi konusunda müşterilerimizin nakit akışlarını daha verimli bir şekilde yönetmesini sağlıyoruz. Katılımcı sayısı açısından en geniş kapsamlı anketlerden biri olan ve müşterilerimizin değerlendirmeleriyle yapılan bu prestijli araştırmada 8’inci kez sektör lideri seçilmek bizlere hem gurur veriyor hem de daha iyisini başarmak için motivasyon sağlıyor. Önümüzdeki dönemde de müşterilerimizi en iyi çözümlerle desteklemeye ve sınırları kaldırmaya devam edeceğiz.’

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- REKLAM -
Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler