14 Temmuz 2024 02:00

Sigortam.net, “Dar Kasko” hizmeti sunuyor

 Sigortam.net, toplumda sigorta konusundaki farkındalığı artırma hedefinden hareketle müşterilerini doğru ürün ile buluşturmak için danışmanlık vermeye devam ediyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, kasko yaptırarak olası bir trafik kazası durumunda, doğal afetlerde ya da toplumsal olaylarda, araçların alacağı maddi ve tarafların alacağı bedeni zararların güvence altına alınabileceğini belirten Sigortam.net, aracını korumak isteyen ve kasko yaptırmayı düşünen ancak bütçesine uygun olmadığı için kasko yaptırmaktan vazgeçenlere ‘Dar Kasko’ ürününü öneriyor.

Sigortam.net müşterileri, hesaplı ve bütçelerine uygun ‘Dar Kasko’ ile hem ceplerini koruyor hem de otomobillerini güvence altına alacakları kasko poliçelerinden vazgeçmek zorunda kalmıyor.

Sigortam.net müşterilerine karşılaştırmalı olarak sunulan 23 farklı sigorta şirketinin ürünleri, teminat kapsamlarına göre birbirinden ayrışıyor. Bu noktada kasko sigortası da Sigortam.net’in müşterileri için oluşturduğu ve onların ihtiyaçlarını karşılayacak ‘Dar Kasko’, ‘Standart Kasko’, ‘Genişletilmiş Kasko’ gibi farklı kategorilerde müşterilerin karşısına çıkarılıyor.

‘Dar Kasko’, kasko ana teminatlarının bir veya birkaçının yer almadığı veya sadece belirli durumlarda geçerli olan bir poliçe türü anlamına geliyor. ‘Dar Kasko’nun en büyük avantajı uygun fiyatı oluşu. İhtiyaca uygun daraltılmış bir poliçe türü olan bu sigorta ürünü, ana teminatta yer alan tüm maddeleri kapsamadan daha limitli teminatlar sunabiliyor.

Bütçesel nedenlerden dolayı kasko yaptıramayacağını düşünenler için adeta bir çözüm noktası olan ‘Dar Kasko’yu özellikle eski model araç sahiplerinin tercih ettiği görülüyor.

- REKLAM -
Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler