14 Temmuz 2024 01:11

Setur, Uzakrota Travel Summit’te turizmin geleceğini konuşacak

Setur Turizm Operasyon Direktörü Oktay Temeller, “Teknolojik altyapımızı kullanarak misafirlerimizin güvenle seyahat edebilecekleri alternatifler yaratmaya, dünyamızı daha iyi bir noktaya taşımak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi

Türkiye’nin sayılı turizm etkinlikleri arasında yer alan ve dünyanın dört bir yanındaki seyahat endüstrisi profesyonellerini bir araya getiren ‘Uzakrota Travel Summit’, 2-3 Aralık’ta çevrim içi olarak gerçekleştirilecek.

Setur’dan yapılan açıklamaya göre, önemli paydaşların yer aldığı ve sektörün geleceğine ışık tutan oturumların olacağı etkinlikte, Setur Turizm Operasyon Direktörü Oktay Temeller görüşlerini paylaşacak.

Etkinlik kapsamında Setur sponsorluğunda 2 Aralık Perşembe saat 12.00-12.45 arasında gerçekleşecek ‘Turizm’de yarın; yakın ve uzak gelecek!’ oturumunda, turizmin geleceği ve salgın sonrasında değişen sektör dinamikleri ele alınacak. 3 Aralık Cuma günü saat 08.30-09.30 arasında yapılacak ‘The Next 5 Years Of Travel (Turizmde önümüzdeki 5 yılı)’ oturumunda da gelecek süreçte turizmde yaşanacak gelişmeler, dönüşen seyahat trendleri ve sektördeki yenilikler konuşulacak.

- REKLAM -
Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler