19 Mayıs 2024 14:27

Reklam verenlerin yeni kılavuzu MEDYASYON olacak

Kocaeli Merkezli Teknoloji Firması Medyasyon Bilgi ve İletişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. tarafından geliştirilen internet haber siteleri reyting ölçümleme uygulaması medyasyon verileri ile reklam verenler reklam bütçelerini daha etkin ve verimli kullanabilecek, yayıncılar ise yayın politikalara yön verecek.

Resmi kurum ve kuruluşlar ile özel sektör firmalar medyasyon verileri ile; hangi haber sitesi ya da hangi haber daha çok okunuyor, doğru analiz ve ölçümlemelere sahip miyim, hangi mecraya ne oranda reklam vermeliyim, haberlerim en çok hangi kitleye hitap ediyor, hangi haberler dikkat çekiyor, ulaşmak istediğim kitleye beni hangi haber siteleri taşıyabilir? Sorularına cevap bulacak.

İnternet haber siteleri ise reyting ölçümleme uygulaması medyasyon ile okur sayıları, en çok okunan haberler, en etkin paylaşımlar konusunda geniş bir bilgiye sahip olacak, verilere dayalı okurun ilgisini çeken içerikler üreterek ziyaretçi sayısını arttırabilecek.

medyasyon başta belediyelerin, alışveriş merkezlerinin, yerel marketlerin ve diğer sektördeki reklam verenlerin, hergün sayıları hızla artan internet haber sitesi seçiminde ve reklam bütçesi dağılımında kılavuzu olacak.

Kocaeli ilinde bazı kamu ve özel kurum ve kuruluşlarda pilot uygulaması başlatılan reyting ölçümleme uygulaması medyasyon, önümüzdeki günlerde tüm Türkiye’de sisteme kayıtlı tüm internet haber sitelerinin reytinglerini ölçümlemeye başlayacak.

medyasyon uygulamasına üye olmak ve detaylı diğer bilgilere https://www.medyasyon.com.tr/ adresinde ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- REKLAM -
Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler