19 Mayıs 2024 14:42

Özel MEDAR Hastanesi Sakarya

Adres: Kemalpaşa Mah. Bağlar Cad. No:116 Serdivan / SAKARYA
Telefon: 444 74 22
e-posta: sakarya@medarhastanesi.com.tr
Web: https://www.medarhastanesi.com.tr/hastaneler/sakarya-hastanesi
e-Randevu:https://www.medarhastanesi.com.tr/e-randevu
e-Sonuç: https://www.medarhastanesi.com.tr/e-sonuc

TANITIM
2000 yılında poliklinik hizmetleri kapsamında küçük adımlarla başlayan sağlık yolculuğumuz, İzmit, Gölcük, Gebze ve Sakarya’ da Tıp Merkezleri oluşumları ile güçlenerek, 2014 yılında Gölcük, 2015 yılında Gebze ve 2016 yılında Sakarya Hastanelerimiz ile büyük adımlara dönüştü. Bu dönüşüm 20 yılın tecrübesi ve birikimiyle, sizlerin desteği ve güveniyle büyüyerek MEDAR çatısı altında buluştu.

Bugün yeni bir oluşumla, Gölcük, Gebze ve Sakarya’daki 3 hastanemiz, alanında uzman güçlü hekim kadromuz, profesyonel sağlık ekibimiz ile MEDAR HASTANELERİ olarak, sizlerin mutlu ve sağlıklı yarınları için, yine sizden aldığımız güçle yenilendik, değiştik. 

“Sağlığınız el üstünde” sloganıyla şekillenen yeni vizyonumuz ve 20 yıllık sağlık tecrübemiz ile, hizmet kalitemizi dünya standartlarına taşımayı hedefliyoruz.

Sizlerin desteği ve güveniyle çıktığımız bu yolda MEDAR HASTANELERİ, toplamda 52 bin metrekare alana yayılan kapasitesi ile Gölcük, Gebze ve Sakarya’da hizmet vermektedir. 304 yatak kapasitesi, 47 yataklı Genel Yoğun Bakım ve 45 yataklı Yeni Doğan Yoğun Bakım üniteleri, yüksek teknolojili alt yapısıyla hizmet veren laboratuvar ve radyoloji ünitelerimiz ile sizlerin “Medar-ı İftiharı” olmak için çalışıyoruz, çalışacağız.

Misafirlerimizin kendilerini ev ortamında hissettikleri hasta odalarımız ve 1000’i aşkın çalışanımız ile hak ettiğiniz içten, kaliteli ve dinamik hizmet anlayışımızı devam ettireceğiz.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

  • İnsana Saygılı,
  • Kurumsal kimlik yapısı bilincinde,
  • Eşitlik ilkesine tamamen bağlı,
  • Açık, şeffaf,
  • Güven veren,
  • Yaratıcı düşünen,
  • Kişiye ve çözüme odaklı,
  • Sürekli iyileştirme yaparak, devamlı gelişen bir yapının en iyi temsilcisi olmaktır.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- REKLAM -
Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler