14 Temmuz 2024 00:43

Marmaray Tesisat

Marmaray tesisat 15 yıllık tecrübesi, uzman ekibi ve son teknoloji ekipmanlarıyla sektörde öncü olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Her geçen gün müşterilerin ihtiyaçlarına çözümler üreten ve müşteri memnuniyetini esasa alan hizmet anlayışıyla çalışmaya devam ediyor. Su kaçak tespiti ve her türlü tıkanıklık açmada kullandığı son teknolojik cihazlarla kırmadan dökmeden nokta atışı yaparak sorunları çözer ve müşteriye fazla bir masraf çıkartmadan işlerinin halledilmesini sağlar. Bu sayede diğerleri gibi tespit yapmada zorlanan ve tespit ettiği yerde sorunu bulamayan tesisatçılara benzemez.

Marmaray tesisat aynı zamanda petek temizliği hizmetiyle müşterilerin kışın doğalgaz faturalarında %30 tasarruf yapmasını sağlar. Petek temizliği hem ısınmada istenen ısıyı alma hemde faturalarınızın aşırı gelmesini engellemek için her sene yapılması gerekir. Marmaray tesisatta son teknolojik cihazlar peteklerinizi en iyi şekilde temizlenmesini sağlar. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle aşağıdaki numaradan hemen iletişime geçebilirsiniz. Marmaray tesisat sadece İstanbul tüm bölgelerinde değil Van’ın da tüm bölgelerinde hizmet vermektedir. Öncelikli hedefleri müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve profesyonel destektir.

Hizmetler

Su Kaçağı Tespiti

Su borularınızda meydana gelen su kaçakları hızlı bir şekilde tespit edilip onarım ile teslim edilir.

Tıkanıklık Açma

Tuvalet, banyo, gider, kanalizasyon, logar, lavabo, pimaş tıkanıklarınız kırmadan açılır.

Petek Temizliği

Peteklerinizin tüm bakım ve temizlik işleri itina ile yapılır.

İletişim

İstanbul Ofis

Merkez Mah. Fevzi Çakmak Cad. Blut Sitesi G Blok No:13 Güngören

İstanbul Telefon

0212 539 25 68
0537 314 25 68

Web: marmaraytesisat.com/

- REKLAM -
Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler