19 Haziran 2024 03:22

Maher Holding’den Sigortacılık Haftası değerlendirmesi

Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar, sürdürülebilir ve öngörülebilir bir hayat için yaşamın her anında karşı karşıya kalınan risklerden korunmak için sigortanın önemli olduğunu belirterek, ‘Geleceğe güvenle bakmanın yolu da, huzuru da sigortayla olur.’ ifadesini kullandı.

Şirketten yapılan açıklamada, 23-29 Mayıs Sigortacılık Haftası ile sigorta ve sigortacılık hakkında farkındalığın artırılmasının hedeflendiği kaydedildi. Bu sayede toplanan sigorta primleri ve bireysel emeklilik katılımlarının oluşturacağı tasarrufların ülke için enflasyona yol açamayan uzun vadeli kaynak yaratacağı aktarıldı.

Türkiye Sigorta Birliği önderliğinde bu yıl 11’incisi kutlanan hafta kapsamında bir dizi de etkinlik düzenlendi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar, 23-29 Mayıs Sigortacılık Haftası kapsamında yaptığı açıklamada, Sigortacılık Haftası’nın bu yılki mottosunun ‘Sigorta Kıymet Bilmektir’ olarak belirlendiğini aktardı.

İnsanların sahip oldukları için yıllarca çalıştığını belirten Yaşar, ‘Sigorta alın terinizin kıymetini bilmektir, sigorta göz nurunuzun kıymetini bilmektir. Sigorta kendi kıymetinizi bilmektir. Sürdürülebilir ve öngörülebilir bir hayat için yaşamın her anında karşı karşıya kalınan risklerden korunmak için sigortasız olmaz. Geleceğe güvenle bakmanın yolu da, huzuru da sigortayla olur. Sigorta Haftası hepimiz için kutlu olsun.’ ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- REKLAM -
Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler