21 Haziran 2024 23:24

e-boyabadana.com

e-boyabadana.com sitesi ile 2000 yılında İstanbul genelinde tüm ev ve iş yerlerine boya badana hizmeti sunmak amacıyla kurulmuş kapsamlı bir şirket olma özelliği göstermekteyiz.

Yaşam alanınızı güzelleştirmek adına alanında uzman personel kadrosu ile 19 yıldır büyük ve kapsamlı çalışmalar sürdürmekteyiz. Çalışma alanlarımız boya, badana, alçı, astar, sıva ve mantolama hizmetleridir. Dış cephe ve iç cephe boyalarını en kaliteli boya markaları ile çalışarak işini şansa bırakmayan bir firmayız.

Daha Kaliteli İŞÇİLİK için Uzman Kadromuzla Hizmet vermekteyiz

Kusursuz güzellik ve benzersiz kalite ile yaşam alanlarınızı şekillendiren www.e-boyabadana.com rması ile sizlere hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlamaktayız. Alçı, sıva ve astar çekiminde kaliteli malzemeler ile çalışmalarımızı sağladığımız için, profesyonel ekibimiz ile dayanıklılığı müşterilerimize sunma avantajını sağlamaktayız. Bu hizmeti sağlarken de müşterilerimizin cebini düşündüğümüz için yıllara meydan okuyan bir şirket haline gelmiş bulunmaktayız.

İstanbul genelinde bütün semt ve ilçelere sağladığımız hizmet sayesinde boya badana ve tadilat işlerini en uygun yata ve en kapsamlı şekilde yapmaktayız. İstanbul genelindeki tüm yaşam alanlarını kaliteli ve güzel şekilde sunma misyonunu edinmiş bulunmaktayız. İş yaşamımızda yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde müşterilerimizin isteklerine uygun şekilde boya badana dizaynları yapmak ve tasarımlarımızı sunmak misyonumuzu yansıtmaktayız.

Müşteri memnuniyetini öncelikli sayan firmamız boya ve boya malzemeleri konusunda en dayanıklı ve kaliteli ürünler ile çalışmaktadır. Ayrıca çalışmakta olduğumuz boya badana ustaları yılların deneyim ve tecrübeleri ile çalışmak ta olan uzman personellerdir. Boya badana alanında uzmanlaşan personellerden oluşan ekibimiz ile İstanbul’ un her semtinde kolaylıkla çalışmaktayız.

Cephe mantolama ile boya badana sektöründe randevu hizmetlerimizden faydalanarak uygun yat avantajlarımızdan rahatlıkla yararlanmanız mümkündür. 19 yıldır boya badana hizmeti sektöründe sizlere daha kalıcı çözümler sunmak ve memnuniyetinizi sağlamak amacını vizyon edinmiş olmaktan gurur duymaktayız. Boya badana işlemlerinin her aşamasında profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Randevu hizmetimiz ile en iyi yat anlayışını bir araya getirmiş bulunmaktayız. Kaliteli ürünleri ve hizmetleri satın alma sürecini firmamız ile hızlandırmanız mümkündür. Boya badana işleriniz için en kısa sürede bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

Türkiye’nin En İyi ‘BoyaBadana’ ve ‘Dekorasyon’ Hizmetleri

Adres:

Merkez Mah. Hanım Sok. No:16 Bahçelievler / İstanbul

Telefon:

+90 (532 760 78 90) -( 0546 438 34 16)

Web Adresi:

- REKLAM -
Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler