19 Mayıs 2024 13:32

Düzey, Kadın Çalışanları Adına Kadın Emeği Değerlendirme Vakfı’na Bağışta Bulundu

Koç Holding bünyesinde faaliyet gösteren satış ve dağıtım şirketi Düzey, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde tüm kadın çalışanları adına Kadın Emeği Değerlendirme Vakfı’na bağışta bulundu.

Şirket açıklamasına göre, her yıl kadın çalışanları için yaptığı çalışmalara bu yıl bir yenisini ekleyen Düzey, Kadın Emeği Değerlendirme Vakfı ile gerçekleştirdiği iş birliğinde depremden etkilenen kadınlara destek veriyor. Geçen ay tüm Türkiye’yi derinden etkileyen deprem afetinin ardından deprem bölgesine yardım ulaştırmak için var gücüyle çalışan Düzey, bu 8 Mart’ta depremzede kadınların yaşamlarını yeniden inşa etmelerine destek oluyor.

1986 yılından bu yana kadınların yaşamlarını iyileştirme çabalarına destek olmak ve yerel kalkınmadaki liderliklerini güçlendirmek için çalışan Kadın Emeği Değerlendirme Vakfı, depremden etkilenen 10 ilde onlarca kadın kooperatifi yardımıyla yüzlerce kadınla beraber yaşamı yeniden yeşertmek için çalışmalar yürütüyor. Düzey de verdiği destekle dayanışmanın bir parçası oluyor.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- REKLAM -
Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler