İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

CEPTETEB’den BinBin ile ulaşımı kolaylaştıracak iş birliği

Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) dijital bankacılık platformu CEPTETEB, mikromobilite alanında sürdürülebilir ve pratik ulaşım sağlayan BinBin ile şehir içi ulaşımı kolaylaştıracak iki yeni kampanya başlattı.

TEB açıklamasına göre, banka, CEPTETEB ile müşterilerinin hayatını kolaylaştıran ve avantajlar sağlayan kampanyalar sunmaya devam ediyor. CEPTETEB, şehir içi ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla mikromobilite alanında sürdürülebilir ve pratik ulaşım sağlayan BinBin ile iş birliği kapsamında CEPTETEB müşterilerine yapacakları ilk sürüşte 30 Haziran’a kadar yüzde 20 indirim sunuyor.

BinBin Mobil Uygulaması’ndan alınacak davet koduyla ilk kez CEPTETEB’li olanlar ise CEPTETEB Banka Kartı ile yapacakları BinBin ödemelerinde her ay 25 TL, altı ay boyunca toplamda 150 TL’ye varan nakit iade kazanacak. Kampanyaya katılım için 30 Haziran’a kadar davet koduyla CEPTETEB’li olmak yeterli oluyor.

CEPTETEB müşterisi olmayanlar mobil uygulama üzerinden görüntülü görüşme yaparak dakikalar içerisinde hesabını açabiliyor.

Açıklamada aktarılanlar bilgiye göre, mikromobilite alanında sürdürülebilir ve pratik ulaşım sağlamayı hedefleyen BinBin, hali hazırda İstanbul, Konya, Kayseri, Antalya, Samsun, Eskişehir, İzmir, Adana, Kocaeli, Diyarbakır, Bursa, Trabzon, Gaziantep ve Sakarya’da kullanıcılara scooter hizmeti sunuyor. Türkiye genelinde 1,5 milyondan fazla kullanıcısı olan BinBin, kısa mesafeli yolculuklarda çevreci, ekonomik ve pratik bir ulaşım alternatifi oluşturuyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.