10 Aralık 2023 16:18

Casper Excalibur 12. Nesil işlemcilere sahip gaming laptoplarıyla güç ve performans sunuyor

Casper’ın güç ve performans bilgisayarı Excalibur, güçlü işlemcilerle donatılan gaming laptopları ile oyunseverlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Casper’dan yapılan açıklamaya göre, Intel Core 12. Nesil işlemcilerle donatılan ve oyun bilgisayarlarının farklı bir boyuta taşınmasına neden olacak güç ve performansa sahip bilgisayarları oyunseverlere sunan Casper, RGB zenginliği yaşattığı Excalibur G770 ve Excalibur G911 gaming laptoplarıyla mobil oyun oynamanın özgürlüğünü oyun dünyasına armağan ediyor.

‘Oyun oynamanın yeri ve zamanı olmaz’ diyenler, oyuncu laptoplarına ihtiyaç duyuyor. Hibrit çekirdek mimarili 12. Nesil Intel Core i9-12900HK işlemcili laptop olan Excalibur G911, NVIDIA’nın en üst seviye ekran kartı olan RTX 3080 Ti ile oyunculara deneyim sunuyor.

Casper, kullanıcıların dilediği gibi konfigüre edebildiği Excalibur G911 ile oyun tutkunlarına ihtiyaçları olan performansı fazlasıyla sunarken, Türkiye pazarında pek olmayan 16.0 yeni bir ekran boyutunu da oyunseverlerle buluşturuyor.

165HZ ekran yenileme hızı ile tüm oyuncuların ihtiyacı FPS değerlerini de rahatlıkla sunan G911, 500NIT yüzde 100 sRGB ekran parlaklık detaylarıyla oyunlarda daha gerçekçi görüntüler elde edilmesini sağlıyor.

Dünyanın en iyi ekran kartı, işlemcisi ve benzeri özellikleri barındırmasına rağmen beklenilenin aksine 27mm inceliğe sahip olan G911, metal tasarım sayesinde hem daha ince hem de daha şık duruyor.

– Excalibur turbo termal fanlarla birlikte takılma ve kapanmalar yaşanmıyor

Excalibur G911, akıllı turbo termal fanlarla birlikte sıcak-soğuk hava sirkülasyonunu da çok hızlı şekilde gerçekleştirerek anlık takılma ve kapanmaları yaşatmıyor. 3 bölgeye ayrılmış 65 bin 26 tane farklı renk veren RGB klavyesi ile her an kişiselleştirilmiş aydınlatmayı da sunabilen G911, Dolby Digital ses sistemiyle de kaliteli ve berrak ses, müzik deneyimini sunuyor.

Excalibur G770 modeli, Intel’in Hibrit Mimari teknolojisi ile oluşturulan ve maksimum 14 çekirdeğe kadar destekleyen yapısıyla 12.Nesil Intel Core işlemcilere sahip. NVIDIA’nın mobil platformdaki RTX 3000 serisi ekran kartlarıyla kullanıcılara oyunlarda yüzde 60’a varan performans artışını da sunan yeni nesil Excalibur G770, maksimum FPS ve maksimum kaliteyi de vadediyor.

65 bin 26 renk ve 6 ayrı moda sahip olan 3 bölgeli klavyesiyle sınırların ötesinde RGB keyfini de sunan G770, farklı opsiyon çeşitleri ile kişiye özel oyun bilgisayarı olabiliyor. 5,5 mm incelikteki ekran çerçevesi ve 23 mm incelikteki şık metal kasa tasarımına sahip olan Excalibur G770, 15.6′ büyük ekran boyutuna rağmen ergonomik kullanım sunuyor.

144HZ FULL HD IPS ekran ile ultra hızlı senkronizasyon sağlayan G770, 250 NIT ekran parlaklığına ve anti-glare teknolojisine de sahip. Yüksek konfigürasyon opsiyonlarının bulunduğu G770’te kullanıcılar daha yüksek FPS değerlerine de ulaşıyor.

3 termal boru, 82 fan kanadı ve 0.3 mm fan bıçağı ölçüleriyle donatılmış akıllı turbo termal sistemlere de sahip olan Excalibur G770, yüksek performansta bile yavaşlamayı engellerken, sıcak havanın tahliyesi ve soğuk havanın içeriye alınmasını da çok daha hızlı ve kolay şekilde gerçekleştiriyor.

Casper Excalibur 12. nesil işlemcilere sahip gaming laptoplara https://www.casper.com.tr/laptop-oyun-bilgisayari linkinden ulaşabilen kullanıcılar, binlerce konfigürasyon arasından istenilen özelliklere göre farklı opsiyonları ücretsiz ömür boyu fan bakımına da sahip olarak bir araya getirebiliyor.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- REKLAM -spot_img
Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler