10 Aralık 2023 16:31

Arzum’un müşteri deneyimine A.L.F.A Awards’tan ödül

Arzum, en iyi müşteri deneyimini tasarlayan markaları onurlandıran A.L.F.A Awards’ta, Küçük Ev Aletleri kategorisinde yılın ‘Müşteri Markası’ seçildi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, en iyi müşteri deneyimini tasarlayan markaların onurlandırıldığı A.L.F.A Awards 2022’de ödüle layık görüldü.

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE Research and Strategic Planning iş birliğiyle 8 yıldır düzenlenen ve deneyim tasarımı alanında Türkiye’de verilen en önemli ödül olarak kabul edilen A.L.F.A Awards’ta Arzum, Küçük Ev Aletleri kategorisinde yılın ‘Customer Brand’i (Müşteri Markası) seçildi.

Müşteri deneyimini en iyi yöneten markalar, 58 kategoride, Türkiye temsili 12 ilde, 1.200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda aldıkları A.L.F.A puanlarıyla, ‘Müşteri Markası’ olarak ödüllendirildi.

– ‘İhtiyaçlara yönelik hızlı çözümler sunuyoruz’

Açıklamada görüşlerine yer verilen Arzum Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı Arif Emre Ünal, en iyi müşteri deneyimini yaratan markaların ödüllendirildiği A.L.F.A Awards’ta Küçük Ev Aletleri kategorisinde yılın ‘Müşteri Markası’ seçilmenin kendileri için çok gurur verici olduğunu bildirdi.

Müşterilerine her zaman yakın olmanın, ihtiyaçları olduğu anda ulaşabilmek ve onlar için ulaşılabilir olmanın kendileri için çok önemli olduğunu belirten Ünal, ‘Bu sebeple müşteri hizmetlerimiz, yetkili servislerimiz, sosyal medyamız, web sitelerimiz ve mobil uygulamalarımızla tüketicimizin yanındayız.

Dijital dönüşüm alanında attığımız adımlarla ihtiyaçlara yönelik hızlı çözümler sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini sürekli ölçüyoruz. Tüm bu çabalarımızın böyle değerli ödüllere layık görülmesi bizi geleceğe yönelik olarak daha da motive ediyor.’ ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- REKLAM -spot_img
Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler