19 Haziran 2024 04:19

ANKAmall’un yeni müdürü Selin Anıl Oktay oldu

20 yılı aşkın yöneticilik tecrübesiyle perakende sektörünün başarılı isimlerinden olan Selin Anıl Oktay, ANKAmall’a alışveriş merkezi müdürü olarak atandı

2022 yılı itibariyle PROFAM tarafından yönetilmeye başlayan, Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden ANKAmall’un yeni müdürü Selin Anıl Oktay oldu.

Saint Benoit Fransız Koleji ve Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde Mimarlık eğitimini tamamlayarak, alanındaki çalışmalarının ardından perakende sektörüne geçiş yapan Selin Anıl Oktay, sektörde üst düzey yönetici olarak çeşitli görevlerde bulundu.

Perakende sektöründe 20 yıllık yöneticilik tecrübesi bulunan Oktay,  son üç yılı Ege Perla İzmir Projeler Direktörlüğü olmak üzere 13 yıl boyunca Kanyon’da yönetici düzeyinde çeşitli görevler üstlendi, ardından Multi Türkiye yönetimindeki Gordion Alışveriş Merkezi Müdürü olarak görev yaptı. Mayıs ayı itibariyle ANKAmall’da göreve başlayan Oktay, deneyim ve tecrübesiyle sektöre katkı sağlamaya devam edecek.

Başkentin en gözde alışveriş merkezlerinden ANKAmall, yeni yapılanmasıyla misafirlerine en kaliteli hizmeti sunmayı ve sektördeki yeniliklere öncülük etmeyi sürdürecek.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- REKLAM -
Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler