21 Haziran 2024 22:58

Amazon’dan “Gülümseten Kasım” kampanyası

Amazon Türkiye Ülke Müdürü Richard Marriott, 1-30 Kasım’da gerçekleştirilecek ‘Gülümseten Kasım’ kampanyası ile şimdiye kadarki en uzun indirim kampanyasını gerçekleştirdiklerini bildirdi.

Marriott, yaptığı açıklamada şirketin kasım ayı boyunca sürecek olan ‘Gülümseten Kasım’ kampanyasına ilişkin bilgi verdi.

Amazon’da en önemli odağın müşteriler olduğunu aktaran Marriott, yalnızca kampanya dönemlerinde değil, yılın her günü onları memnun etmek için çalıştıklarını vurguladı.

‘Kasım ayı, yeni yılın da yaklaşmasıyla birlikte hepimiz için özel bir döneme dönüşüyor. Bu ay, aynı zamanda uzun zamandır beklenen ürünleri çok uygun fiyatlarla satın almak için de kaçırılmayacak bir fırsat. Bu nedenle, biz yılın bu dönemine ‘Gülümseten Kasım’ adını verdik ve müşterilerimiz için onları gülümseteceğini düşündüğümüz muhteşem bir kampanya hazırladık.’ diyen Marriott sözlerini şöyle sürdürdü:

‘1-30 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek Gülümseten Kasım boyunca, çocuğunuzun yarıyıl için istediği oyun bilgisayarı, evcil hayvanlarınız için oyuncaklar, kendi tarzınızı yansıtacağınız yeni bir tıraş seti veya çok uzun zamandır almak istediğiniz bir elbise gibi çok çeşitli ürünlerde kaçırılmayacak indirimlerle, şimdiye kadarki en uzun indirim kampanyamızı gerçekleştiriyoruz. Bu dönemin ilk haftasında, yani 1-7 Kasım tarihleri arası yalnızca Amazon Prime üyelerimize özel indirim ve fırsatlar olacak.

Elbette 30 günlük deneme süresiyle isteyen herkes bu dönemde Amazon Prime üyesi olarak ayda 7,90 TL’ye bu harika hizmetten ve indirimlerden faydalanabilir. Ayın geri kalanında yani 8-30 Kasım arasında da tüm Amazon müşterileri hem indirimlerin hem de eşsiz fırsatların keyfini çıkarabilir. Tabii ki hepsi bu kadar değil. Bu dönem indirimlerin dışında da herkese Amazon ile gülümsemek için bir neden vereceğiz.’

– Hayalime Ortak Ol Derneği ile ihtiyaç duyan bölgelerdeki çocuklara destek

Kampanya kapsamında, ilk kez müşterilere Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde yapılacak üç stand-up gösterisini sembolik bir ücret ödeyerek izleme şansı sunacaklarını belirten Marriott, ayrıca bu süreçte Türkiye Gülümseme Araştırmasının sonuçlarını paylaşacaklarını, Hayalime Ortak Ol Derneği iş birliğiyle gerçekleştirecekleri bağış kampanyası sayesinde de ihtiyaç duyan bölgelerdeki çocukların, robotik ve kodlama alanında kendilerini geliştirmelerini sağlayacak destekler vereceklerini ifade etti.

Marriott, kasım ayı boyunca Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ndeki seçili komedi gösterileri için Amazon.com.tr müşterilerine sembolik bir fiyatla bilet satın alma şansı sunacaklarını vurgulayarak, şöyle devam etti:

‘Müşterilerimizin tek yapmaları gereken, Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulaması üzerinden Amazon Gülümseten Kasım Gösterileri tarihlerini kontrol etmek ve belirli tarihlerde 500 TL ve üzeri alışverişlerinin ardından alacakları promosyon kodunu kullanarak sayılı sayıdaki bileti PASSO uygulaması üzerinden satın almak. 7,90 TL’nin bizim için özel bir anlamı da bulunuyor çünkü bu, Prime üyeliğin aylık ücreti. Türkiye’de lanse ettiğimiz günden beri Prime üyeliği ile alışverişin ve eğlencenin en iyisini aylık sadece 7,90 TL’ye sunuyoruz.

Bu kez ise tüm Amazon müşterilerine en iyi komedi deneyimini bu fiyata sunmak istiyoruz. Amazon, en iyi hizmet ve ürünleri, hatta bu döneme özel olarak komedi biletlerini de uygun fiyatlarla bulmak için en doğru adres. Ayrıca, kampanya boyunca farklı tarihlerde, @amazon.tr İnstagram kanalında, gelecek vaat eden komedyenlerin, popüler stand-up içeriklerini de paylaşacağız.’

‘Türkiye Gülümseme Raporu’na ilişkin de bilgi veren Marriott, bu araştırmayla Türkiye’deki müşterileri en iyi şekilde anlayarak onlara özel hizmet ve teklifler sunma konusundaki kararlılıklarını göstermek istediklerini anlattı.

Marriott, ‘Gülümseten Kasım’ ayı kapsamında küresel araştırma şirketi Twentify ile yerel bir araştırma gerçekleştirdiklerini, raporun sonuçlarını da kasım ayında açıklayacaklarını ifade etti.

Marriott, Hayalime Ortak Ol Derneği ile yürüttükleri bağış projesine de değinerek, ‘Hayalime Ortak Ol tarafından belirlenen bölgelerde, eğitim dönemindeki çocukların yüzlerini daha fazla gülümsetmek ve nihayetinde uzun vadeli bir etki yaratmak için 5 köy okulunda, çocukların robotik ve kodlama becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak adına, beş adet STEM laboratuvarının inşasını ve teslimatını finanse edeceğiz. Ayrıca bu okullarla uzun vadeli bir ortaklık yürüterek öğretmen ve öğrencilere bu laboratuvarlardan en iyi şekilde nasıl yararlanabilecekleri konusunda eğitim ve yerinde destek de sağlayacağız.’ ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- REKLAM -
Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler