10 Aralık 2023 18:08

Akbanklılar yılbaşında hediye alırken chip-para kazanıyor

Akbank, aralık ayındaki alışverişlerinde Axess ve Wings sahiplerine özel 5 bin 200 TL’yi aşan chip-para, 210 bini aşan Mil Puan, yüzde 30’a varan birçok indirim ve taksit kampanyalarını Juzdan uygulamasından sunuyor.

Akbank’tan yapılan açıklamaya göre, Axess’in yılbaşı alışverişlerinde müşterilerin yoğun ilgi gösterdiği sektörlerde geçerli, rekabetçi yeni yıl kampanyası başladı.

Kampanyayla Axessliler 1 Ocak’a kadar yapacakları her 400 TL ve üzeri ikinci market alışverişinde 60 TL kazanarak 300 TL’ye varan; giyim, elektronik, kozmetik ve optik sektörlerinde yapacakları her 600 TL ve üzeri ikinci alışverişlerinde 60 TL kazanarak 300 TL’ye varan chip-para kazanacak. Her iki kampanyadan ise toplamda 600 TL’ye varan chip-para kazanılabilecek.

Wings sahipleri ise her iki kampanyadan 80 bine varan Mil Puan kazanarak yararlanabilecek.

Wings ile 1 Ocak’a kadar yapılan her 600 TL’lik ikinci market alışverişinde 8 bin Mil Puan kazanılarak 40 bine varan; giyim, elektronik, kozmetik ve optik sektörlerinde yapılan her 1.000 TL’lik ikinci alışverişlerinde 8 bin Mil Puan kazanılarak 40 bine varan Mil Puan kazanılabilecek. Kampanyalardan yararlanmak için Juzdan uygulamasından bu iki kampanyaya hemen katılmak yeterli olacak.

Juzdan’da yüzlerce markada chip-para, Mil Puan, indirim ve taksit kampanyaları da bulunuyor.

Üstelik Axess ve/veya Wings sahibi olmayanlar ise; Akbank Mobil’den hemen Akbanklı olup, anında kullanım özellikli cebe inen karta başvurup tüm kampanyalardan faydalanabilecek. Akbanklı olup; 31 Aralık’a kadar ilk kez Axessli olacaklar, yapacakları her 5 bin TL ve üzeri ertelemeye uygun tüm alışverişlerinde ücretsiz, faizsiz 2 ay erteleme fırsatından da yararlanıyor.

31 Aralık’a kadar ilk kez Wings’e başvuranlar ise toplam 10 bin TL harcama yaptıktan sonra lansmana özel, yurt içinde bin TL, yurt dışında 2 bin TL değerinde uçak bileti alımında kullanılabilecekleri 100 bin Mil Puan kazanarak Wings’in ayrıcalıklı dünyasına adım atıyor.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- REKLAM -spot_img
Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler