14 Temmuz 2024 02:15

2022 Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi zemin kaplama fiyatları 2022 senesinde ülkemizde son zamanlarda yaşanan enflasyona paralel  olarak pek çok firmada yükselirken bazı firmalar işçilik dahil uygulamalarda olabilecek en uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam etmektedir.

Son senelerde epoksi kaplama kesinlikle en çok tercih edilen hizmetlerden birisi olarak yer almaktadır. Günümüzde de çok fazla sayıda zemin kaplama hizmeti veren firma bulunmasından dolayı oldukça değişken epoksi zemin kaplama fiyatları ile  karşı karşıya kalmamız mümkün bir durumdur. Fakat bu durumda dikkat etmeniz gereken en önemli konu yüksek fiyat veren firmaların her zaman çok daha iyi hizmet vermediği durumudur. Epoksi kaplama yaptırmak için hizmet almayı düşündüğünüz firmayı seçerken geçmiş zamanda yapılmış olan epoksi işlemleri ve referansları değerlendirerek tercih yapmanız sizin yararınıza olacak.

Epoksi uygulama alanı büyüklüğüne göre fiyat farkı olur mu?

Epoksi zemin kaplaması yapılacak olan alanın büyüklüğü aslında birim fiyatı etkilemektedir. Fakat her hizmet türünde olduğu gibi zemin boyama hizmetlerinde de büyük olan alanlarda işçilik maliyetleri düşmektedir. Bundan dolayı da büyük olanlarda çok daha düşük işçilik maliyetleri ile karşı karşıya kapağınızı söylemek mümkün bir durumdur. Ama çok epoksi uygulaması yapılacak olan çok daha küçük alanlarda da sorunsuz uygulamalar yapıldığı ve seramik gibi kaplamalardan çok da epoksi fiyat indirimli olduğu ve dayanıklı çözümler üretildiği söylenebilir.

 

- REKLAM -
Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler